Rejestracja
58 350 18 92

telefon

O mnie

Szanowni Rodzice! Drodzy Pacjenci!

Po ukończeniu Gdańskiej Akademii Medycznej w 2002 roku odbyłam szkolenie pediatryczne w Szpitalu Dziecięcym w Gdańsku i następnie specjalizację z neurologii dziecięcej w Klinice Neurologii Dziecięcej w UCK w Gdańsku. Aktualnie jestem neurologiem dziecięcym pracującym w Klinice Neurologii Rozwojowej Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku.

Moje szczególne zainteresowanie dotyczy leczenia padaczek lekoopornych, chorób neurometabolicznych oraz genetycznych. Zajmuję się leczeniem dietą ketogenną szczególnie opornych na leczenie padaczek. Wykorzystuję swoją wiedzę w poszukiwaniu właściwych diagnoz u moich pacjentów, ponieważ jestem świadoma, że właściwe rozpoznanie ułatwia leczenie i zmienia codzienność zwłaszcza bardzo ciężko chorych dzieci.

Moje dotychczasowe publikacje dotyczą padaczki u dzieci. Tytuł doktor nauk medycznych uzyskałam na podstawie pracy „Padaczka wieku niemowlęcego- korelacje kliniczno- elektroencefalograficzne”. Aktywnie uczestniczę w rozwijaniu swoich medycznych umiejętności uczestnicząc w konferencjach krajowych oraz zagranicznych. Jestem opiekunem edukacyjnym stażystów i studentów neurologii dziecięcej w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym w Gdańsku.

Moje doświadczenie kliniczne to opieka nad niemowlętami, dziećmi i młodzieżą ze wszystkimi formami zaburzeń neurologicznych.

Staram się podchodzić z empatią do pacjentów i ich rodzin, których leczę i diagnozuję.

e-mail: gabinet.agnieszkasawicka@gmail.com rejestracja: 58 350 18 92 Gdańsk, Lelewela 6c/1, domofon 1

Polityka prywatności design & powered: ok interactive